En Teknolojik Yılbaşı Hediyeleri

0
493
En Teknolojik Yılbaşı Hediyeleri

Teknolojik Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı yaklaşıyor… 2018’e girerken, yılbaşı için sevdiklerinize teknolojik hediyeler almak istiyorsanız size önerilerimiz var.

Pet Sahiplerine

Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı
Yılbaşı Hediyesi: Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı

Teknoloji ürünleri, evcil hayvan sahiplerine de kullanışlı fırsatlar sunuyor. Case 4U Petwant Kameralı Akıllı Otomatik Kedi/Köpek Mama Kabı, beslenme kontrolü yapabiliyor, beslenme süresinin analizini yapabiliyor, porsiyon miktarını yönetebiliyor ve böylece beslenmeyi kolaylaştırıyor. Ayrıca fotoğraf çekimi, video kaydı, uzaktan gerçek zamanlı video imkanı da tanıyan bu akıllı kap, evcil hayvan sahipleri için güzel bir hediye olabilir.

Erkeklere Özel Bakım Seti

Yılbaşı Hediyesi: Philips S5000 Tıraş Makinesi
Yılbaşı Hediyesi: Tıraş Makinesi

Teknolojinin nimetlerinden faydalanan tıraş setlerinden Philips S5000 modeli, eşiniz veya arkadaşınız için iyi bir seçenek olabilir. Cildi kesiklere karşı koruyan makine, AquaTouch teknolojisine sahip. Islak veya kuru şekilde kullanılabilen cihaz, ferahlatıcı bir tıraş keyfi sunarken, cildi de koruyor. Bıyık ve favori düzeltmek için takip çıkartılabilir düzelticisi de var. ComfordCut Bıçak Sistemi ile ciltte pürüzsüz biçimde kayan Philips S5000, kablosuz 30 dakika çalışabiliyor.

Fotoğraflar İnternete Hapsolmasın

Yılbaşı Hediyesi: Canon Selphy CP1200 Fotoğraf Yazıcsı
Yılbaşı Hediyesi: Fotoğraf Yazıcsı

Fotoğraf çekmek eskiye nazaran çok daha pratik. Akıllı telefonların kameralarıyla profesyonellere taş çıkaran kareler yakalayabiliyoruz fakat bunların çoğu sosyal medyaya hapsoluyor. Çektiğiniz fotoğrafları, fotoğraf yazıcılarıyla bastırıp yeniden fotoğraf albümleri yapabilirsiniz. Buna en iyi örneklerden biri Canon Selphy CP1200, Kompakt boyutları, pratij yapısı, fotoğrafları renkli ve canlı basabilen performansıyla eski günleri yad edebileceğiniz bir cihaz. Üstelik Wi-Fi desteği de var.

Şarjı Hiç Bitmesin

Yılbaşı Hediyesi: Power Bank
Yılbaşı Hediyesi: Power Bank

Akıllı telefonların en büyük sıkıntısı çabuk tükenen pil ömürleri. TP-PB10400 “ismindeki gibi” tam 10400 mAh kapasiteli bataryasıyla, akıllı telefonu birden çok kez şarj edebiliyor. Hatta 2 farklı USB portu sayesinde, aynı anda iki farklı cihazı da şarj edebilen bu cihaz, telefonun pil ömrünün hiç olmadık yerde tükenmesini engelliyor. Hem iPhone, hem Android işletim sistemli akıllı telefonlarla kullanılabilen bu minik cihaz, hızlı şarj özelliğine sahip. Üzerinde LED el feneri olması da cabası!

Fitness Ve Daha Fazlası

Yılbaşı Hediyesi: Akıllı Bileklik
Yılbaşı Hediyesi: Akıllı Bileklik

Yılbaşı hediyesi için akıllı bileklikleri de tercih edebilirsiniz. Bu bileklikler yalnızca fitness ile de sınırlı değil. Modeller arasında telefon görüşmeleri yapabilen ve sosyal medya bildirimlerini paylaşanlar da bulunuyor. Her üründe olduğu gibi, özellikler arttıkça fiyat da yükseliyor. Peki, uygun fiyatlı ve kullanışlı modeller yok mu? Tabii ki var. Adımsayar, nabız ölçer ve uyku analizi yapabilen akıllı bileklikleri diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlarla bulabiliyorsunuz. Aralarında, tasarım yönüyle de gerçekten güzel modeller yer alıyor. Bunlardan biri de Xiaomi Mi Brand 2.

Ipone’u Olanlara Güzel Bir Jest Yapın

Yılbaşı Hediyesi: Flaş Sürücü
Yılbaşı Hediyesi: Flaş Sürücü

Iphone’nun depolama alanı büyük sıkıntı! Dolduğunda boşaltmak zor gelebilir veya hiç olmadık zamanlarda daha fazla alan gerekebilir. Bunlardan ikinci senaryo daha acı olanı. Özellikle tatilde fotoğraf çekmek için Iphone’nun içeriğini bilgisayara aktarıp ek alan yaratma ihtiyacı oldukça zahmetli olsa gerek. Neyse ki artık bu yöntem tarih oldu. Bunun için mini flaş sürücüler var. Sandisk IXpand Mini, Lightning arayüzü üzerinden Iphone’na rahatlıkla bağlanıyor ve Iphone’da yer açmak için kolay bir yol sunuyor. Kamera rulosunu otomatik olarak yedekleyen Sandisk Ixpand Mini, şifreleme yazılımıyla dosyaların parolayla korumasını da sağlıyor.

Yılbaşı öncesi sevdiklerinizi hem sevindirecek hem de onlar için kullanışlı ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek en teknolojik yılbaşı hediye önerilerini sizler ile paylaştık. Bunlara ek olarak alternatif hediye önerilerinizi bizim ile birlikte yorumlar bölümünde paylaşabilirsizin.

Yılbaşı gecesi için hazırlayabileceğiniz birbirinden değişik ve kolay hazırlanabilen meze çeşitleri  ve yılbaşı menüsü tarifleri içeriğimize de göz atabilirsiniz.

İyi seneler dileriz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here