REKLAM
Ana Sayfa Astroloji İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

0
122
REKLAM
REKLAM

Koç ve Boğa burçları yeni yerler keşfederek oraları ekip biçtikten sonra, İkizler burcu dışarıda başka neler olup bittiğini görmek ve dahil olduğu topluluğun gelişmesine olanak sağlayacak yeni fikirler edinmek için yola koyulurlar. İçten gelen merakları onları her daim hareket halinde tutar.

İkizler burcuna Merkür hükmettiği için, bu burcun insanları kişisel dünyalarını anlamak ve keşfetmek konusunda genelde rasyonel ve entelektüel zekalarını kullanma eğilimindedirler. Kafalarında durmadan yanıp sönen bir tek soruyu cevaplamak onlar için kaçınılmazdır: Neden? Hayatlarının her aşamasında her yönde, kişiselden kişisel olmayana, her alanda durum aynıdır. Bu bilme ihtiyacı onların, yabancı ülkeler gibi bilinmeyen diyarlara yelken açmasına sebep olabilir; özellikle de Güneş, diğer kültür ve gelenekleri keşfetme ihtiyaçlarının en yüksek seviyelerde seyrettiği dokuzuncu evdeyse.

Element: Hava
Grup: Değişken
Anahtar Sözcükler: Çok yönlülük / beceriklilik
Yönetici Gezegeni: Merkür
Yönettikleri: Eller, kollar, akciğerler, sinir sistemi; üçüncü evin doğal yöneticisi

Değişken İkizler Burcu

İkizler değişken ve huysuzdur! İkizler sembolü, bu burcun genelde kendisiyle kavga halinde olduğu anlamına gelir; akıl bir şey isterken kalp bambaşka bir şey ister. Bir İkizler burcu insanı için öneli biriyseniz ikizlerden hangisiyle birlikte olduğunuzu çözemediğiniz bir noktaya gelebilirsiniz bir gün!

İkizler, ilişkiler ve insanlar, mekanlar ve nesneler arası bağlantılara hayranlık duyarlar. Fikirlerden ilişkilere kadar her konuda yaptıkları rasyonel çözümlemeler onları en az, kendi etraflarındaki insanları çıldırttıkları kadar çıldırtır. Bu özellik onları psişik ve manevi krallıkları keşke çıkardığı zaman ayakları yere basmaya başlar. Romantizmde İkizler burcu insanın kalbi, aklın baştan çıkarılmasıyla kazanılabilir.

İkizler Burcu Kadını

Bu kadın ilk bakışta her konuya hakim gibidir. Herhangi bir konuda konuşabilir ve neden bahsettiğini de çok iyi biliyor gibi gözükür, ta ki siz onun çoğu konudaki bilgisinin yüzeysel olduğunu fark edinceye kadar. Ama tutkuyla sevdiği konulardan birine denk gelirseniz o konudaki bilgisi derin ve kapsamlıdır. İletişim konusunda uzmandır, bu yeteneğinin biçimi kişisel haritasındaki diğer özelliklere bağlıdır.

Yirmilerinde flörte düşkün ve uçarıdır, bir ilişkiye girmeye isteksiz ya da bu konuda beceriksizdir. Bir yandan bu kadın özgürlüğüne düşkündür ama öte yandan da ilişkilere önem verir,. Genç yaşta evlenirse en azından iki kez evlenebilir. Otuzlarında ve kırklarında yerleşik hayata geçmeye ancak başlar. Bu yaşlarda kendisiyle bir tür barış imzalamıştır artık. Kendi ruh hallerini, ihtiyaçlarını ve duygularını çok daha iyi anlar. Ellili yaşlarına geldiğinde İkizler kadını artık kim olduğunu bilir ve bu gerçeği yaşamaya başlamalıdır.

Bu kadının tavrını veya fikrini değiştirmek istiyorsanız kendi tavrınızın veya fikrinizin daha mantıklı olduğuna onu ikna etmeniz gerekir. Yalnız onun mantık kavramının sizinkinden farklılık gösterebileceği gerçeğini sakın aklınızdan çıkarmayın.

İkizler Burcu Erkeği

Hızlı, kıvrak zekalı ve gizemlidir. Tam onu anladığınızı düşündüğünüzde onun kim olduğuna dair kavrayışınızı altüst eden bir şey söyler veya yapar. Bu adamın siz kur yapmasını beklemeyin, bir Boğa erkeğinin sahip olduğu güzelliğe ilişkin takdir duygusuna sahip değildir. Ama entelektüel zekasına çelebilirseniz -yani zihinsel açıdan ona kur yaparsanız- bir sonraki kitabını size adayabilir.

İkizler Burcu Erkeği Muamması Nasıl Çözülür?

Burcunun kadınlarında olduğu gibi İkizler erkeği de bir bedende iki kişi varmış gibi görünür çoğu zaman. İkizler’den biri sizin her ihtiyacınıza ve kaprisinize karşı duyarlıdır ama bunların hiçbiri diğerinin umurunda değildir. Özellikle bu özelliği değiştiremezssiniz. Bu onun doğasında vardır. Tek seçeneğiniz buna alışmaktır.

İkizler Burcu Erkeğinden İyi Bir Editör, Yazar Ya Da Konuşmacı Olur.

Aynı anda iki meslek sahibi olabilir ve elbette aynı anda birden fazla projeyi yürütme becerisine sahiptir. Gerçi ister bir meslek isterse de bir ilişki olsun bir şeye bağlandıysa takdir edildiğinde bilmesi gerekir.

Ünlü İkizler Burcu Erkekleri

  • Anderson Cooper
  • Bob Dylan
  • Henry Kisinger
  • Joe Montana
  • Shia LaBeouf

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler burcu insanı çeşitliliğin olduğu her alanda uzmanlaşabilir. Rutin olmadıktan sonra işin kamusal alanda ya da sahne arkasında olması fark etmez. İyi bir danışman olabilir çünkü ikizlerden biri dinlemeye her zaman heveslidir. Dile duydukları sevgi onları yazın alanında beceri sahibi kılar. Tiyatro, politika, kütüphanecilik, araştırmacılık; tüm bu iş sahaları İkizler burcu için uygundur. Sıkılmaktan bir İkizler için ölmekle eşdeğerdir.

İkizler Burcu Para Durumu

İkizler burcunun parayı nasıl harcadığı, o anda cüzdanın İkizlerden hangisinin elinde olduğuyla alakalıdır: Acaba cüzdan savurganın mı yoksa pintinin mi elindedir? Her iki durumda da İkizler, kitap, sinema, tiyatro ve seyahat gibi sevdikleri şeye para harcamayı sever.

İkizler Burcu Maneviyat

İkizler burcu zihinsel açıdan o kadar huzursuzdur ki, özellikle de kendi seçimleri değilse, örgütü dinlerle pek araları yoktur. Diğer insanların değişik yemeklerin tadına bakması gibi manevi inanç sistemlerini şöyle bir denerler. Gerçi bir İkizler insanı aklına yatan manevi bir yol bulduysa genelde ondan vazgeçmez.

REKLAM

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here