Terazi Burcu Özellikleri

0
360
Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Genel Özellikleri (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi burcu insanları özellikleri bakımından, tipik olarak orta yol ve denge arayışındadır. Terazi burcundan olanlar için her zaman demokratik, diplomatik, diplomat ve adil davranmak içten gelen doğal bir ihtiyaçtır.

Element: Hava

Grup: Öncü

Anahtar Sözcükler: Denge

Yönetici Gezegenler: Venüs

Yönettikleri: Sırt/bel bölgesi ve diyafram; yedinci evin doğal yöneticisi.

Terazi Burcu Kadını

Dikkat! Terazi burcu kadını baştan çıkarıcı ve romantik bir flört uzmanıdır ve size sunduğu konforla aklınızı başınızdan alabilir. Yemek pişirme alışkanlığı varsa muhtemelen bu işte de çok iyidir, şifalı bitkiler ve doğal aromatik otlardan anlar. Ayrıca, mum ışığı, taze toplanmış çiçekler ve rahatlatıcı, yumuşak bir müzikle ortamı da hazırlar. Yoldaşlıktan keyif alan romantik, şefkatli bir aşıktır. ve ilişki içerisinde gelişime her zaman açıktır.

Evi; rafine sanat, edebiyat ve müzik zevkini yansıtır. Müsrif olamayabilir, sahip olduğu parayı har vurup harman savunmayabilir ama alışveriş yaparken satın aldığı her şeyden fena halde keyif alır. Opera veya bale seviyorsa düzenli olarak temsillere gider, bu gibi harcamaları onun ruhunu besler. Bir müzik aleti çalabilir ya da satranca karşı özel bir ilgisi olabilir.

Terazi Burcu Erkeği

Tıpkı Terazi burcu kadını gibi Terazi burcu erkeği de yol arkadaşlığına ihtiyaç duyar ve genelde bir takımın parçası olarak daha verimli olur. Ama ilişkinin mahiyeti ne olursa olsun bireyselliğini her daim korumak istemesi zaman zaman tuhaf sonuçlar doğurabilir. Onun kalbini bir kez kazandıysanız sadakatli ve düşüncelidir, kafasında mümkün olan ideal imgeyle ötrüşünceye kadar birlikteliğini kusursuzlaştırmanın yollarını arar.

İş ortamında ya da kendine özel alanlarda, çevresinde hoş, birbiriyle uyumlu eşyaların olmasını ister. Kendini sıklıkla barışı sağlayan hakem pozisyonunda bulur çünkü her şeyde denge sağlamaya çalışır. Terazi kadınları gibi Terazi erkekleri de aynı sanatsal ilgi alanlarına sahiptir.

Ünlü Terazi Burcu Kadınları ve Terazi Burcu Erkekleri

  • Al Yankovic
  • Hugh Jackman
  • Jimmy Carter
  • Julie Andrews
  • Kim Kardashian
  • Mahamtma Gandhi

Terazi Burcu İş Hayatı

Bir Terazi burcundan olanların meslek olarak en bariz tercihi, hassas adalet duygusu dolayısıyla avukatlık veya hakimliktir. Teraziler genelikle, akıl dengesi ve hassasiyet gerektiren herhangi bir meslekte başarıyla sivrilirler. İyi birer editör, müzisyen, muhasebeci, sanatçı ve ebeveyn olurlar. İşin kendisi, bir sorunu tüm açılardan görme becerilerine rağmen karar verme konusunda Terazi’ye öğrettiklerinden daha önemli değildir.

Terazi Burcu Para Durumu

Denge duygusu Terazi burcu insanlarının müsriflikle pintilik arasındaki doğru tempoyu yakalanmasına olanak sağlar. Teraziler parayı biriktirme eğilimdedir ama bedelini karşılayabileceklerse para harcamaktan da keyif alırlar. Terazilerin çoğu sınırlarını bilir.

Terazi Burcu Maneviyat

Evrimini ilerletmiş Terazi burcu insanının ikiliğini tanrının tekilliğiyle birleştirmek zorunda oldukları içten içe bilirler. İdeal denge, kusursuz eşitlik arayışındadırlar. Kimileri buna, organize dinlerin parametreleri dahilinde ulaşabilir. Kimileriyse manevi tatminin toplumsal çabalar aracılığıyla veya ailelerinden oluşan yakın çevrelerinde aranması gerektiğine inanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here